fbpx

Storycraft – literacki zakątek

World War Z – do odebrania za darmo na Epic Games Store

Trwa apokalipsa, a Ty masz pełno gnatów do obrony

World War Z hipnotyzuje trailerami, gdzie razem z innymi graczami musimy sprostać hordom zombie. Mówiąc hordy, mam tu na myśli prawdziwą rzekę umarlaków! Każdy fan tematyki zombie powinien sięgnąć po ten tytuł. Co o samej grze możemy dowiedzieć się od dystrybutora?

Epic Games Store

World War Z to emocjonująca kooperacyjna strzelanka z trzeciej osoby dla czterech graczy, którzy muszą stawić czoła licznym hordom zombie nieugięcie ścigającym żywych.

Przygotuj się na niesamowicie szybką rozgrywkę inspirowaną popularnym filmem Paramount Pictures o tym samym tytule. W grze World War Z poznasz historie nowych postaci z różnych zakątków świata i rozegrasz wiele trzymających w napięciu misji stworzonych z myślą o współczesnych komputerach PC.

Walcz z setkami zombie podczas makabrycznych, widowiskowych strzelanin
Przejdź kooperacyjne kampanie fabularne
Walcz z innymi ocalałymi w trybach gracze vs gracze vs zombie

Zabijaj zombie z innymi graczami w World War Z

Jak widać, nastawienie na tryb wieloosobowy jest najmocniejszym punktem tego tytułu. Z opinii znajomych dowiedziałem się, że gra jest mocno przewidywalna i szybko można się nią znudzić. Z każdą grą robimy to samo. W miarę nabierania doświadczenia idzie nam szybciej i szybciej, i jedyna rzecz, która naprawdę wyróżnia ten tytuł z morza innych jest – jeszcze raz – horda zombie.

Szczerze, dotąd nie grałem, ale tytuł już odebrałem i czekam na weekend, aby przetestować grę z paroma znajomymi.

Odbierz tytuł za darmo w ramach Epic Games Store

Aby odebrać, podobnie jak poprzednio pisałem, wystarczy założyć/zalogować się na konto, przejść do strony tytułu i wybrać opcję odbierz. Gotowe!