fbpx

Storycraft – literacki zakątek

Święto gier stworzonych z pasją na GOG.COM

1 lipca 2019 – W tym tygodniu na GOG.COM królują odwaga, kreatywność i ambicja oraz ponad 300 okazji na gry bez DRM z rabatami do 90%. Każdy z tych tytułów został stworzony z pasją, po latach ciężkiej pracy, gorących debat, testów – w ten sposób powstały prawdziwe perły i unikatowe produkcje. 

Chcieliśmy na GOG.COM uczcić Dzień Kanady ze specjalną kolekcją gier! Sprawdź porywające Guacamelle! (-70%) i Guacamelee! 2 (-50%), wciągający Darkest Dungeon (-70%) dynamiczny The Messenger (-30%) – wszystkie jak dojrzałe owoce, gotowe do zerwania, wszystkie z Kanady!

Celebrujemy także nadchodzący amerykański Dzień Niepodległości z ogromną kolekcją gier stworzonych w USA. Złap jeden z tytułów amerykańskich twórców z rabatem do 90% wraz z całym katalogiem gier Interplay z rabatami do 50% oraz z pierwszym w historii rabatem na legendarne RPG The Bard’s Tale Trilogy (-34%) i klasykę w nowym wydaniu w Blood: Fresh Supply (-25%). 

Sprawdź także inne tytuły w promocji: Stardew Valley (-20%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-50%), Into The Breach (-50%), Firewatch (-75%), Cuphead (-15%), Dragon Age: Origins (-75%), We Happy Few (-50%), Donut County (-33%), The Universim (-20%), Enter The Gungeon (-50%),  The Witness (-70%), GNOG (-25%), Foundation (-20%) i nie tylko.

Wyprzedaż gier stworzonych z pasją, w której znajdziesz tytuły z USA i Kanady potrwa do 8 lipca, do godziny 23:59. 

Paweł Kępa “SzaroBury”

Wielki amator pióra i miłośnik dobrej literatury oraz ciekawych gier planszowych i komputerowych. Jego pasją jest narracja, którą wdraża zarówno w swojej pracy jak i w czasie wolnym, prowadząc gry fabularne i tworząc w ramach Storycraft.