fbpx

Storycraft – literacki zakątek

Spring Sale na GOG.com

Mnóstwo fantastycznych przecen na gog.com

Muszę przyznać, że uwielbiam promocje na GOG.com – nie są to rabaty na jeden, dwa, czy cztery tytułu, a na całe zestawy gier, które każdemu umilą spędzany w domu czasu. Aktualna promocja, czyli Spring Sale, nie odstaje od pozostałych! W ramach promocji możemy kupić gry z dowolnego, lubianego przez nas gatunku. Nadto, z każdym zakupem otrzymujemy dostęp do licznych dodatkowych materiałów, które z pewnością znajdą uznanie wśród koneserów.

Link do pełnej oferty SPRING SALE znajdziecie właśnie tutaj: SPRING SALE na GOG.com

Polska alternatywa dla steam.com

Czym właściwie jest gog.com? To nic innego jak firma córka CDProjekt, która służy nam jako platforma do zakupu gier, zarówno tych komputerowych jak i planszowych. W ramach oferty sklepu znajdziemy również mnóstwo przedmiotów powiązanych z naszymi ulubionymi tytułami gier (odzież, kubki i inne gadżety). Platforma stale się rozwija i co najważniejsze, udostępnia gry z bardzo szerokiego wachlarza dat. Jeżeli więc szukacie starych gier, które pamiętacie jak ogrywaliście za dzieciaka, to właśnie GOG jest miejscem dla stworzonym specjalnie dla was. Gry dostępne są bez DRM’u, także wystarczy je zakupić, dodać do swojej biblioteki i gotowe, możecie grać bez przeszkód we wszystko, co tylko zechcecie.

Platforma jest stale rozwijana. Niedawno miała miejsce premiera nowego launchera, który został ukierunkowany na rozbudowę interakcji z graczami. Nowy panel aktywności pozwala nam śledzić poczynania naszych znajomych, komentowania ich i co za tym idzie, buduje poczucie wspólnoty w ramach nowej platformy gamingowej.

W ramach samego Launchera mamy oczywiście dostęp do pełnej oferty sklepu, dzięki czemu transakcje i podpięcia tytułów do naszych bibliotek trwają zaledwie kilka chwil.

GOG stale się rozwija i stawia na transparentność, co dla wielu użytkowników będzie bardzo istotne. W moim odczuciu, jest to moja ulubiona platforma – nie tylko z powodu rodzimego kapitału, ale samego przejrzystego interfejsu i prostoty obsługi. Zachęcam bardzo gorąco do skorzystania z niej choćby po to, żeby wrócić do czasów dzieciństwa i pograć w ulubione – w tamtych czasach – tytuły.