fbpx

Storycraft – literacki zakątek

Ghost Recon: Breakpoint do ogrania za darmo

Uplay.pl udostępnia Ghost Recon Breakpoint na weekend

Kolejny tytuł do ogrania przez ten weekend za darmo! Ubisoft idzie śladem innych platform, udostępniając zarówno darmowe tytułu, jak i pozwalając swoim graczom na ogrywanie nowszych tytułów przez ograniczony czas. Jest to bardzo dobry kierunek. Z marketingowego punktu widzenia, takie działania ocieplają wizerunek firm. Jest to konieczne, w szczególności teraz, gdzie platformy dosłownie biją się o nowych graczy. Co bardziej cwani będą mieli konta na różnych platformach – ja tak robię i póki co żyję dobrze 🙂

Gra dostępna od 26 do 30 marca

W przeciwieństwie do poprzedniego weekendowego tytułu, Ghost Recon Breakpoint będzie do ogrania nieco dłużej. W ten sposób będziemy mogli lepiej wczuć się w postać Ducha, członka elitarnej jednostki specjalnej wojsk USA. Co o samej grze dowiemy się od dystrybutora?

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint to rozgrywająca się w zróżnicowanym, nieprzyjaznym i tajemniczym otwartym świecie wojskowa strzelanka, w którą możesz grać solo lub z maksymalnie trzema innymi osobami w trybie współpracy.

https://ghost-recon.ubisoft.com/game/pl-pl/

Pobierz grę na uplay.com – ubisoft.store.pl

Do pobrania gry wystarczy posiadasz konto na ubisoft.store.pl lub posiadać ich launcher uplay, z podłączonym kontem. Za ich sprawą możemy przejść do strony tytułu, dodać go do konta i pobrać na nasze komputery. Nic prostszego! Zatem kto jeszcze dzisiaj odwiedzi archipelag Aurora, gdzie rozgrywa się fabuła Ghost Recon: Breakpoint.

Bezpieczeństwo kont internetowych

Wraz z większą intensywnością z jaką korzystamy z naszych profili internetowych, zmagamy się coraz częściej z zagrożeniami. W szczególności dotyczy do młodych graczy. Moi drodzy, pamiętajcie o jednej rzeczy, jeżeli gracie w grę, gdzie za dodatkową zawartość trzeba zapłacić, to nie znajdziecie tego contentu do pobrania za darmo. Mam tu na myśli w szczególności tytuł Fortnite, gdzie mnóstwo ludzi uskarża się na problemy z zabezpieczeniem kont. Posiadam tam swój profil, gram od dłuższego czasu, nigdy nie miałem żadnego problemu. Dlaczego?

  • Nie wchodzę na podejrzane strony, bądź profile na FB/INSTA/TWITCH/YT, gdzie gracze sprzedają za grosze v-dolce lub inne przedmioty (zazwyczaj proszą wówczas o dostęp do konta, bo jest to konieczne do odblokowania czegoś pozwalającego na otrzymanie darmowego przedmiotu – bzdura, nie ma czegoś takiego)
  • Nie udostępniam swojego hasła oraz nie piszę go w żadnych wiadomościach prywatnych.
  • Korzystam z silnego hasła, składającego się ze znaków specjalnych, cyfr, liter różnej wielkości.
  • Posiadam zabezpieczenie dwuetapowe połączone z zapasowym adresem e-mail oraz weryfikację poprzez aplikację.
  • Do każdej skrzynki pocztowej posiadam tak jak powyżej, weryfikację dwu-etapową, używam silnych haseł, i dla każdego mam utworzone pytania pomocnicze, dodane e-maile ratunkowe oraz numer telefonu.

Najważniejszy jest jednak zdrowy rozsądek. Pamiętajmy o tym.

Jeżeli zaś dojdzie do włamania na konto, to pamiętajcie, aby najpierw odzyskać dostęp do konta e-mail. Kolejno działajcie zgodnie z zaleceniami supportu. Pamiętajcie, że za bezpieczeństwo kont odpowiadamy my sami, nie oni – oni udostępniają nam narzędzia. Także jeżeli nie chcecie być Llamami, bądźcie ostrożni i nie podawajcie każdemu swoich haseł – uwierzcie mi, możemy się z tego śmiać, ale bardzo wiele osób właśnie w ten sposób traci dostępy. Z głową i do przodu!