fbpx

Storycraft – literacki zakątek

Civilizacja VI dostępna za darmo na Epic Games

Epic Games Store atakuje kolejnym EPICKIM tytułem

Epic Games od jakiegoś już czasu prowadzi aktywną promocję, polegającą na udostępnianiu darmowych tytułów w ramach swojej platformy. W większości przypadków były to małe tytułu, które coraz bardziej i bardziej zapełniały naszą wirtualną bibliotekę tytułów. Jednak od czasu do czasu zdarzały się nam prawdziwe perełki, takie jak Kingdom Come: Deliverance, gry z serii Batman, Farming Simulator 19, World War Z czy ostatnio, prawdziwa bomba, Grand Thef Auto V – jedna z najlepiej sprzedających się gier ostatnich lat. Idąc za ciosem, gdy wszyscy spodziewali się kolejnego mało znanego tytułu, Epic po raz kolejny zaskoczył nas prawdziwą perełką.

Ciwilization VI za darmo na Epic Games Store

Jak zawsze, promocja jest czasowa i należy się śpieszyć, aby ją odebrać – promocja na darmową kopię gry Civilization dostępna będzie do następnego czwartku. Co będzie kolejne? Wiemy, ale nie możemy jeszcze zdradzić tej tajemnicy. Możemy jedynie powiadomić, że fani pewnej niezwykle zakręconej serii FPS’ów będą bardziej niż zadowoleni.

Cywilizacja VI to jedna z najlepszych odsłon serii. Gra przywróciła klimat i zbudowała są silną pozycję w panteonie gier strategicznych. Co ciekawe, developer zapowiedział wydanie kolejnych dodatków do swojej ostatniej odsłony. Nowe cywilizacje zostaną udostępnione w ramach przepustki sezonowej, co w połączeniu z promocją na Epic Games Store świadczy o doskonale przemyślanej strategii marketingowej.

Grę możecie pobrać poprzez ten LINK prowadzący bezpośrednio na stronę produktu. Wystarczy odebrać tytuł, aby został dodany do naszej biblioteki i pobrać w dowolnej chwili.

W zeszłym tygodniu Grand Thef Auto V, dzisiaj Civilization VI, co będzie kolejne – tego dowiecie się już w czwartek na parę godzin przed rozpoczęciem nowej promocji na Epic Game Store.